Než usnu – téma týdne

3. března 2017 v 21:10 | Macek |  Téma týdne
Ahoj, po delší době zase téma týdne, chtěla jsem napsat to minulé, ale nějak jsem to nezvládla.

Jde se na to. Co to vůbec spánek je??? To je, že utlumíte vědomí a dostanete se to relaxačního stavu změnou činnosti mozku a uvolnění svalů. Každý má jinou rutinu, kterou opakuje před spaním…někteří prostě lehnou a spí…další počítají třeba ovečky (já bych raději počítala něco z anime)…někteří používají dechové cvičení (prý to pomáhá, já to nezkoušela, takže nevím). Každý má svůj zaručený způsob jak usnout.

Ale stane se někdy, že nemůžete usnout…buď máte moc energie a nejraději byste vyskočili až ke stropu nebo se vám prostě nechce a tak se koukáte do té tmy a myslíte nad smyslem života…mě osobně se to stává často, vždycky když jsem ve škole tak se můj mozek zasekne na načítání, ale večer když si lehnu tak je ze mne Einstein. Najednou vím, jak měl vyjít ten příklad a dokážu říct celou teorii o zrodu země…no prostě přemýšlení o nesmrtelnosti brouka.

Ale taky mám svůj způsob jak rychle usnout, vždycky si lehnu a začnu vymýšlet, o čem se mi bude zdát či, co budu chtít napsat do nové kapitoly. Když si vymyslím začátek tak usnu a nechám můj mozek, aby pracoval na pokračování ve snu. Někdy se mi stane, že se proberu a max. 2 minuty si pamatuji, o čem se mi zdálo a pro takové případy mám vedle položený notebook, mobil nebo blok a rychle to napíšu a pak zase usnu.
A taky než stihnu usnout a koukám se do tmy tak vidím různá zjevení, duchy, příšery další magické tvory, ale ty vidím i ve dne.
A jak to máte vy???
Macek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama